Над розробкою будівлі складу HatchTech Group у с. Баришівка Київської області працювала команда конструкторів LLENTAB на чолі з керівником проектного відділу Дмитром Стадніком. Він виступив головним інженером цього проекту та повністю координував хід робіт від імені конструкторів LLENTAB, за розрахунки конструкцій будівлі відповідала Іванна Заграновська. Вони підкреслили високу ефективність співпраці з українським архітектурним бюро Ars Longa.
Завдяки постійному контакту з головним архітектором, усі питання в межах компетенції підрядника вирішувались моментально. Це дозволило завершити будівлю якісно та в терміни, встановлені інвестором. Співпраця у трикутнику, що складається з інвестора, головного архітектора та команди конструкторів LLENTAB є найефективнішою формою роботи над проектом. Така комунікація забезпечує гарантію, що в ході роботи над об’єктом не відбудеться фундаментальних змін, які можуть затримати будівництво та призвести до додаткових робіт, наслідком чого стане збільшення бюджету.
“Серед особливостей будівлі HatchTech – її значні розміри, поділ на секції за допомогою внутрішніх перегородок із сендвіч-панелей та велика кількість воріт і дверей. Це потребувало підбору оптимальних рішень, кріплень, великої кількості комплектуючих, направляючих та додаткових матеріалів. Замовник серйозно підійшов до процесу будівництва, ретельно продумав усі аспекти та мав чітко сформоване бачення готового результату. Щоб досягти його, нам довелося спільно пропрацювати безліч деталей. Цим, власне, займалася як сторона архітектора, так і наша команда. Шляхом обговорень, прийняття запропонованих архітектором рішень та пропозиції наших альтернатив виконувалася оптимізація об’єкта та доведення її до вигляду, якого бажав замовник.
Зокрема, одним з побажань, були великі ворота – довжиною близько 7 м – в складі внутрішніх перегородок. Щоб це реалізувати, було потрібне погодження додаткових рішень. Для розміщення воріт ми збільшили внутрішній проліт, попередньо запроектувавши підкроквяні ферми з обпиранням на колони торцевої стіни. Це, в свою чергу, теж створювало певні виклики при проектуванні. Часу було не так багато. Але робота в команді з архітектором та замовником давала можливість вирішувати усі питання моментально.”
“При проектуванні складу HatchTech головним завданням конструкторів стало надання пропозиції найоптимальніших рішень. Для формування комерційної пропозиції вже на початкових етапах потрібно було максимально точно прорахувати вартість об’єкту значних габаритів з великою кількістю сталі. Замовник надав нам усю необхідну інформацію, що дозволило максимально чітко сформувати всі розрахунки конструкцій майбутньої будівлі. З точки зору навантаження, складність виникала лише з великими прольотами всередині складу, для яких додатково необхідно було запроектувати підкроквяні ферми. Всі ці моменти вдалось успішно врахувати при статичних розрахунках. Тому дуже важливим моментом стало те, що основна концепція та конструктивна схема будівлі була погоджена ще на ранніх етапах роботи над проектом.”